O co tu chodzi? Co to za strona, co to za sklep?

Cześć!

Już pędzimy z odpowiedzią. Faktycznie możesz nas nie znać i nigdy o nas nie słyszeć. Przecież właśnie powstaliśmy, właśnie się nasza strona otworzyła. Od teraz będziemy robić wszystko droga mamo i drogi tato, żebyśmy to MY byli Twoją ulubioną witryną gdzie będziesz kupować coś dla swojego malca. 

No okej, ale bądźmy kulturalni i się przedstawmy sobie.

ToysBoro to Magda i Dawid + mały rozbójnik Borys. 

Post Blog ToysBoro.com sklep z zabawkami i akcesoriami dla niemowląt

Jak to się zaczęło? Całkiem spontanicznie, tak jak cały rok 2020, który w marcu zaskoczył nas zamknięciem w domach. Teraz my postanowiliśmy go zaskoczyć - spełniając swoje małe (albo duże?) marzenie. 🥰 

 

Ja (Magda) zawsze marzyłam, żeby mieć swój sklep dla dzieci. Taki w którym każda mama mogła kupić wszystko, co sobie wymarzy dla swojej pociechy. Takiego miejsca brakowało mi kiedy kompletowałam wyprawkę dla Borysa. To on jest naszą największą inspiracją i motywacją do działania.

 

Siedząc w domu zamknięci w 4 ścianach, stwierdziliśmy, że przyszła pora pracować na własny rachunek, że pora przestać być zależnym od swoich pracodawców, że w końcu zaczniemy robić coś, co będzie nam przynosiło radość i frajdę. Wtedy wróciłam myślami do swoich marzeń i opowiedziałam o nim swojemu mężowi - Dawidowi. Myślałam, że tak jak to często robi, sprowadzi mnie na ziemię. Jednak się myliłam, ponieważ niespodziewanie po kilku dniach pokazał mi szablon naszego nowego sklepu internetowego z zabawkami i akcesoriami dla niemowląt, biznesu, sposobu na życie? Od tego czasu minęło trochę czasu, kilkadziesiąt wieczorów, kilkaset godzin pracy włożonych w nasze już wspólne marzenie. Tak w bardzo wielkim skrócie wygląda historia powstania naszego sklepu.

 

Sklepu, strony, miejsca spotkania wspaniałych rodziców, miejsca które mamy nadzieję i Wy pokochacie. 

 

Produkty najwyższej jakości, zadowolenie dziecka i rodzica, satysfakcjonująca praca, miłość i dostarczanie uśmiechu... To właśnie jest nasz sklep internetowy z zabawkami, akcesoriami i artykułami, które są niezbędne po przyjściu nowego malca na świat.

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Masz się u nas czuć dobrze i mieć frajdę z zakupów. Chcemy żeby ToysBoro.com to było Twoje ulubione miejsce w sieci i zrobimy wszystko, żeby tak było. 💜
Magda i Dawid ToysBoro

 

Liczba komentarzy: 2

  • napisał/a Lidia

    😍🙂👋

  • napisał/a Kasia

    Ale fajnie. Miło Was poznać. Bardzo fajny sklep, będę tu wracała na pewno! Buziaki

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze na blogu są sprawdzane przed publikacją.
Sukces! Dziękujemy za zapisanie się do Newslettera! | You have successfully subscribed!